• راه های ارتباطی :

درباره ما

image image
درباره ما

شرکت هادی همراه حساب ارائه دهنده خدمات مالی و مالیاتی

شرکت هادی همراه حساب در سال 1396 با هدف ارائه خدمات مالی و مالیاتی و بیمه و مشاوره به مدیران شرکت ها و موسسات خدماتی، بازرگانی و تولیدی به مدیریت آقای هادی فهمی تاسیس گردید. از مهمترین اهداف این شرکت میتوان به ارائه خدمات با کیفیت و طبق استانداردهای حسابداری و حسابرسی و رضایت بخشی به مشتریان اشاره نمود که با توجه به شعار احترام و وفاداری ، صداقت و دقت عمل در تلاشیم با داشتن تیمی مجرب و متخصص تعهد و تخصص خود را در در اجرای صحیح سیستم های مالی و مالیاتی شرکت ها به اثبات برسانیم.

مکانی که می توانید به آن برسید

آموزش شامل آموزش و یادگیری دانش ، رفتار مناسب و صلاحیت فنی است.

چرایی در انتخاب هادی همراه حساب

خلاصه ای از فعالیت های ما

خدمات مالی

تیم اجرایی واحد خدمات مالی و حسابداری ما، ثبت های معوق و اصلاحات و تعدیلات را بر اساس استانداردهای حسابداری پیاده سازی می نماید بطوری که در هر زمانی قادر به گزارشگیری از سیستم مالی خود خواهید بود.

تکمیل اظهار نامه مالیاتی

تکمیل اظهارنامه مالیاتی خیلی کار مشکلی نیست ولی مستند سازی و رعایت اصول اجرایی قوانین و بخشنامه های مالیاتی با مبالغ مندرج در اظهارنامه فرایند اصلی تشخیص مالیات را رقم میزند.

مشاوره مالیاتی

در بسیاری از جلسات مشاوره مالیاتی و حتی تماس ها این موضوع خیلی پر رنگ است یعنی عدم آگاهی از نحوه اجرای تکالیف مالیاتی، که باید در مهلت تعیین شده از سوی سازمان امور مالیاتی توسط مدیران و شرکتها اجرا شود. ما سطح آگاهی شما را با ارایه اطلاعات مناسب بالا می بریم تا شاید اصلا نیازی به مشاوره مالیاتی نداشته باشید و نیاز شما در حد کاهش جرایم مالیاتی بطور قانونی باشد.

به روز بودن حسابداران عزیز آرزوی ماست

اخبار و اطلاعات جامع مالی و مالیاتی خود را در مقالات و ویدیوهای هادی همراه حساب جستجو کنید

اطلاعات بیشتر
image
image

خدمات مالی و مالیاتی خود را به ما بسپارید

هادی همراه حساب ارائه دهنده خدمات حسابداری و حسابرسی برای مدیران شرکت ها و سازمان ها

تماس با ما